do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Rozwiązanie dla rodziców, którzy nie podjęli decyzji czy dziecko spać będzie z nimi czy w swoim łóżeczku, a także tych, którzy poszukują pośredniej opcji.

Łóżeczko dostawka

Chcemy zapewnić dziecku maksymalne bezpieczeństwo, a duże, wysokie łóżko dla dorosłych nie spełnia tego wymogu. Dziecku zagraża upadek, może także zaplątać się w kołdrę rodziców. Spanie z dzieckiem w pierwszych miesiącach jego życia daje jednak ogromną wygodę, szczególnie mamom, które decydują się karmić piersią. Przede wszystkim wspólny sen zbliża rodzinę, uspokaja maluszka w tym nowym dla niego świecie. Mama, do której obecności tak się przyzwyczaił, nadal jest blisko. To też możliwość nabycie trwałej więzi z tatą. Łóżeczko dostawka to rozwiązanie tej kwestii.

Dostawka do łóżka dla niemowlaka

Choć śpi tuż obok, jest bezpieczne. Zapewnienie komfortu psychicznego dziecku i rodzicom noworodka to jego podstawowa funkcja. Pełzające już niemowlę może przez sen lub tuż po obudzeniu przesunąć się kilkanaście centymetrów w stronę swoich rodziców. Przytulanie się rano nie będzie więc wymagało wstania od i tak zmęczonych już mamy i taty. Dostawka do łóżka dla niemowlaka to również kompromis bliskości i wychowania na przyszłość. Mało par decyduje się bowiem wprowadzić swoje dziecko na stałe do swojego łóżka, a mały człowiek z czasem sam potrzebuje własnej przestrzeni, miejsca do spania, które byłoby tylko jego. Dzięki temu meblowi powoli możemy przyzwyczajać niemowlę do spania samemu, a potem w osobnym pokoju.

Łóżeczko dostawne do łóżka

Ze względu na swoją budowę, przeznaczone jest dla niemowląt od urodzenia do 6 miesiąca życia. Jest przedłużką łóżka rodziców, niezależne od jego wysokości. Łóżeczko dostawne do łóżka charakteryzuje bowiem regulowana wysokość i maksymalnie opuszczany bok. Technologia jaką wykonane są te łóżeczka gwarantuje, że w trakcie nocy łóżka nie rozsuną się narażając dziecko na niebezpieczeństwo. Są bezpieczne i komfortowe. W razie potrzeby, w trakcie drzemek w dzień lub gości późną porą łóżeczko dostawne zmienia się w zwykłe. Możemy wtedy położyć dziecko i zająć się sobą, a gdy przyjdzie pora snu odsunąć jedną część i położyć się obok. Dla zapewnienia łatwego ustawienia i możliwości przenoszenia łóżeczka na drugą stronę łóżka lub do innego pokoju, łóżeczka dostawne posiadają też ciche kółka.

Łóżeczko dziecięce dostawne

Wybierając łóżeczko niemowlęce tego typu mamy do wyboru dwa warianty stylistyczne i technologiczne. Pierwszym jest odpowiednim tradycyjnego łóżeczka drewnianego. Pasuje do subtelnie urządzonego wnętrza. Pamiętajmy, że ten mebelek bardziej pasować musi do sypialni rodziców niż dziecięcego pokoju, bo to tu będzie przez większość czasu. Łóżeczko dziecięce dostawne może też wzorowane być na popularnych łóżeczkach turystycznych. Miękkie wykończenie, nowoczesny charakter i siateczka, która umożliwia obserwację dziecka z dwóch stron gdy śpi samo. Łóżeczka dostawne w tej wersji dostępne są też w szerszej gamie kolorystycznej. Wybór zależy tak naprawdę od gustu rodziców. Na miękkim materacyku w obu niemowlę będzie spało jak...niemowlę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl