do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

W tej kategorii znajdziecie Państwo niezbędny element wyposażenia każdego dużego domu i mieszkania, w którym wychowuje się małe dziecko. W momencie, gdy zaczyna samodzielnie chodzić, pewne przejścia oraz pomieszczenia mogą stanowić dla niego zagrożenie. Dzięki bramkom zabezpieczającym z naszef oferty skutecznie ograniczycie do nich dostęp, równocześnie nie krępując ruchów pociechy.

Bramki zabezpieczające dla dzieci

Bramka bezpieczeństwa w prosty sposób umożliwia wyznaczenie bezpiecznego obszaru, po którym bez problemu może poruszać się maluch. Równocześnie dzięki swojej budowie i właściwościom stanowi dla niego barierę nie do sforsowania. Zazwyczaj wykorzystuje się ją do odgradzania niebezpiecznych miejsc w domu - przejść, korytarzy, schodów itp..

Bramka zabezpieczająca na schody

Co warte podkreślenia produkty z tej kategorii mogą poszczycić się najwyższym poziomem wykonania i solidności konstrukcji, którą potwierdza posiadanie certyfikatu EN 1930:2000. Pokazuje to, że bramki są produktami godnymi zaufania, a nasze dzieci są właściwie chronione.

Bramki bezpieczeństwa dla dzieci

Bramka jest bardzo prosta w montażu i obsłudze. Montuje się ją rozporowo, a standardowa szerokość obsługiwanych przejść i schodów to 71-80 cm. W dodatku producenci dają możliwość dokupienia dodatkowych elementów rozszerzających - maksymalnie cztery dodatkowe skrzydła, po dwa na stronę, co razem daje niemal 5 metrów szerokości!

Bramka dla dzieci

Niewątpliwą zaletą jest także bardzo prosta, niewymagająca obsługa, która pozostaje jednak poza zasięgiem dziecka. Bramka otwiera się w dwóch kierunkach i co ważne, zamyka automatycznie. Dzięki temu nie ma ryzyka, że przy jakiejś okazji zapomnimy ją domknąć. Mechanizm obsługuje się jedną ręką, co jest niezwykle komfortowe, sprawdzając się np. gdy niesiemy śpiącego malucha do łóżeczka. Do tego dochodzi funkcja blokady podczas otwarcia. Takie rozwiązanie pozwala wykorzystać bramkę nawet w często wykorzystywanych przez domowników przejściach bez obawy o utratę komfortu.

Bramka zabezpieczająca

Bramka została wykonana z wysokiej jakości stopów metalowych, gwarantujących jej wytrzymałość oraz odporność na eksploatację. W ten sposób rozszerzenie szczebelków przez dziecko jest całkowicie wykluczone. Oferta obejmuje wersje w kolorze białym i czarnym, co pozwala na dopasowanie elementu z resztą wystroju danego pomieszczenia.

Zabezpieczenie schodów przed dziećmi

Produkt charakteryzuje się uniwersalnością i funkcjonalnością. Na przykład popularnym jest jego wykorzystanie jako elementu ograniczającego dostęp zwierząt do konkretnych pomieszczeń. Klient dostaje też dużą swobodę w kwestii wykorzystania oraz montażu bramki. Szybkie mocowanie nie wymaga dodatkowych narzędzi, umożliwiając jej umieszczenie zarówno w drzwiach korytarzowych, jak i podnóża lub na szczycie schodów.

Zachęcamy do kontaktu oraz konsultacji, drogą telefoniczną, mailową lub osobiście w siedzibie naszego sklepu. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji, służąc pomocą i fachowym doradztwem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl