do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo najnowocześniejsze rozwiązania, które pomagają w wychowaniu Waszych pociech oraz gwarantują im najwyższy poziom bezpieczeństwa w każdych warunkach. Do drugiej z wymienionych kategorii należą innowacyjne bazy do fotelika Isofix.

Isofix Baza

Gama produktowa obejmuje najlepsze bazy od takich renomowanych producentów jak Adamex, BeSafe, Cybex czy Maxi- Cosi. Oferowane modele wykonane są według najnowszych technologii i odznaczają się certyfikatami bezpieczeństwa.

Isofix jest nowatorską metodą mocowania fotelików samochodowych do foteli w aucie. Rozwiązanie, które bazuje na systemie wyjątkowo mocnych i solidnych zaczepów, uznawane jest przez specjalistów za prawdopodobnie najbezpieczniejszy sposób na przewożenie malucha.

Pionierem w dziedzinie baz do fotelików jest firma Britax-Romer, która pierwszą wersję wprowadziła na rynek już w 1999 roku. Od tego czasu stał się to jeden z wysokich standardów bezpieczeństwa. Nieustannie modyfikowane i ulepszane zaczepy typu Isofix obecnie charakteryzują się coraz większą kompatybilnością z rosnącą liczbą fotelików samochodowych. Niemniej jednak, decydując się na zakup produktu tego typu, należy zwrócić baczną uwagę, by kupić taki, który będzie współpracował z posiadanym przez Państwa modelem siedziska.

Baza do fotelika

Baza do fotelika to bardzo użyteczne akcesorium, które dzięki swojej funkcjonalności przyśpiesza wpięcie fotelika i gwarantuje, że jest on prawidłowo zamocowany. Producenci przewidzieli bazy przystosowane do siedzisk z kategorii 0-13 kg oraz 9-18 kg.

Uchwyty typu Isofix gwarantują przede wszystkim rodzicom dużą wygodę użytkowania. Montażu dokonuje się błyskawicznie, przy zastosowaniu specjalnych łączników lub tradycyjnych pasów. Sam proces jest bardzo prosty i intuicyjny, nie wymaga ponadto żadnych dodatkowych narzędzi. Często mamy do czynienia z dźwiękowym (a w niektórych modelach nawet wizualnym) potwierdzeniem prawidłowego wpięcia fotelika do bazy.

Na uwagę zasługuje również bardzo dopracowana konstrukcja. Zastosowanie niezwykle wytrzymałych stopów metali i tworzyw sztucznych gwarantuje utrzymanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa przez wiele lat. Wszystkie elementy są bardzo mocne oraz odporne nawet na intensywną eksploatację. Całość jest solidna i gotowa do stawienia czoła przeciążeniom, mogącym pojawić się w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, który zakończy się kolizją drogową.

Rozwiązanie tego typu to nie tylko bezpieczeństwo, lecz także najwyższy komfort podróży, jaki możemy zapewnić naszym małym pasażerom. Niezawodne zaczepy oraz noga stabilizująca eliminują większość drgań i przekładają się na dużą stabilność również podczas jazdy po bardzo nierównej nawierzchni.

Warto podkreślić, że gwarancja bezpieczeństwa ze strony baz isofix płynie nie tylko od producentów. Produkty z tej kategorii poddaje się restrykcyjnym testom, takim jak między innymi ADAC czy OEAMTC, na podstawie których wydawane są odpowiednie homologacje.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w celu dopasowaniu odpowiedniej bazy do posiadanego fotelika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl